July 19 - 24, 2016     Sweden • Stockholm

Cadets   •   FS, GR, WW

European Championship

Watch

Arslan GARAZHIEV (RUS) df. Saipulla ALIBOLATOV (RUS)

by VPO, 6 - 0

Watch

Dogukan KALAYCI (TUR) df. Goga MAMIAURI (GEO)

by VPO1, 3 - 2

Watch

Abubakr ABAKAROV (AZE) df. Abdulmuslim MAMEDOV (AZE)

by VPO, 4 - 0

Watch

Dogukan KALAYCI (TUR) df. Giorgi BREGVADZE (GEO)

by VFA, 10 - 7

Watch

Abdulmuslim MAMEDOV (AZE) df. Salvatore DIANA (ITA)

by VPO1, 9 - 1

Watch

Giorgi BREGVADZE (GEO) df. Gheorghe ROBU (MDA)

by VSU, 10 - 0

Watch

Salvatore DIANA (ITA) df. Semen KORBOV (UKR)

by VPO1, 4 - 4

Watch

Saipulla ALIBOLATOV (RUS) df. Goga MAMIAURI (GEO)

by VPO1, 4 - 2

Watch

Arslan GARAZHIEV (RUS) df. Abubakr ABAKAROV (AZE)

by VPO, 8 - 0

Watch

Arslan GARAZHIEV (RUS) df. Abdulmuslim MAMEDOV (AZE)

by VPO1, 8 - 2

Watch

Saipulla ALIBOLATOV (RUS) df. Dogukan KALAYCI (TUR)

by VSU1, 17 - 6

Watch

Abubakr ABAKAROV (AZE) df. Davit GEVORGYAN (ARM)

by VPO1, 12 - 8

Watch

Goga MAMIAURI (GEO) df. Turgay Ahmed YUMERGYUVE (BUL)

by VPO1, 8 - 3

Watch

Saipulla ALIBOLATOV (RUS) df. Giorgi BREGVADZE (GEO)

by VSU, 10 - 0

Watch

Goga MAMIAURI (GEO) df. Davud ALIZALAU (BLR)

by VPO1, 10 - 6

Watch

Abubakr ABAKAROV (AZE) df. Oleksandr VYSHNYAK (UKR)

by VPO1, 8 - 6

Watch

Dogukan KALAYCI (TUR) df. Daniel RAFFI (ITA)

by VPO, 5 - 0

Watch

Abdulmuslim MAMEDOV (AZE) df. Aksemsettin TEKE (TUR)

by VFA, 5 - 4

Watch

Davit GEVORGYAN (ARM) df. Jozef MESIARKIN (SVK)

by VSU1, 12 - 2

Watch

Turgay Ahmed YUMERGYUVE (BUL) df. Milan MESTER (HUN)

by VPO1, 5 - 4

Watch

Arslan GARAZHIEV (RUS) df. Semen KORBOV (UKR)

by VSU, 10 - 0

Watch

Dogukan KALAYCI (TUR) df. Nikita VASILJEV (LTU)

by VSU, 10 - 0

Watch

Milan MESTER (HUN) df. Georgios LOIZIDIS (GRE)

by VPO1, 7 - 2

Watch

Aksemsettin TEKE (TUR) df. Robert FIODARAU (BLR)

by VFA, 14 - 2

Watch

Arslan GARAZHIEV (RUS) df. Salvatore DIANA (ITA)

by VFA, 8 - 0

Watch

Jozef MESIARKIN (SVK) df. Dimitrios POUROUZIDIS (GRE)

by VSU, 10 - 0

Watch

Saipulla ALIBOLATOV (RUS) df. Gheorghe ROBU (MDA)

by VSU, 10 - 0

Watch

Daniel RAFFI (ITA) df. Benjamin GREIL (AUT)

by VPO1, 4 - 1

Watch

Goga MAMIAURI (GEO) df. Gegham GALSTYAN (ARM)

by VPO1, 6 - 2

Watch

Abdulmuslim MAMEDOV (AZE) df. Evgheni FILIPPOV (MDA)

by VFA, 6 - 0

Watch

Oleksandr VYSHNYAK (UKR) df. Richard SCHROEDER (GER)

by VPO1, 6 - 4

Watch

Davit GEVORGYAN (ARM) df. Rafael ALVAREZ RODRIGUEZ (ESP)

by VSU1, 11 - 1

Watch

Giorgi BREGVADZE (GEO) df. Niko Aaro Juhani GARDEMEISTER (FIN)

by VFA, 10 - 0

Watch

Turgay Ahmed YUMERGYUVE (BUL) df. Kelman PORCSIN (HUN)

by VFA, 5 - 0

Watch

Davud ALIZALAU (BLR) df. Karol WOJCIECHOWSKI (POL)

by VPO1, 6 - 8

Watch

Semen KORBOV (UKR) df. Nikita TSEHHONIN (EST)

by VPO1, 12 - 3

Watch

Abubakr ABAKAROV (AZE) df. Erik REINBOK (EST)

by VSU, 10 - 0

Watch

Gheorghe ROBU (MDA) df. Jevgenijs OSTAPKO (LAT)

by VPO1, 4 - 2